Tutoriale

W tym miejscu chciałabym umieszczać linki do stron, które w mojej ocenie są przydatne przy samodzielnym wykonywaniu robótek koralikowych. Z czasem będą pojawiać się również samodzielnie wykonane tutoriale.

Wariacje wzorów koralikowych często przygotowuję sama, metodą prób i błędów, dlatego liczę na Waszą wyrozumiałość, jeśli cokolwiek będzie wymagało dodatkowych przeróbek. Nie ukrywam również, że część umieszczonych na blogu "błyskotek" została wykonana na podstawie szablonów znalezionych w czeluściach Internetu lub książkach. Jeśli, mimo wszystko, przedstawione opisy/linki nie będą wystarczające, zawsze możecie napisać - z chęcią pomogę!


Tak więc ZACZYNAMY!
Na pierwszy ogień idą ... serduszka z koralików. Jest to pierwszy tutorial, który przygotowałam. Jeśli macie jakieś uwagi/propozycje zmian - piszcie!

https://docs.google.com/file/d/0B563QS2SDyemYml0S2VET3pfYkU/edit


Czas na kolejny tutorial - tym razem tematem są kolczyki, łatwe i proste do wykonania nawet dla początkujących :)  Powodzenia! :)

https://docs.google.com/file/d/0B563QS2SDyemcEhLWVFzVkdud2c/edit
Kto z Was nie chciałby mieć na własność jakiegoś dzikiego zwierza? :) Ja swoje marzenie spełniłam, jestem dumną posiadaczką małego smoka, a co!  - nie mogę być przecież gorsza od Daenerys z rodu Targaryenów :)) Na początek dla Was proponuję trochę prostsze w wykonaniu zwierzaki, ćwiczcie, a pewnego dnia Waszemu krokodylkowi za pomocą igły i nitki również mogą wyrosnąć skrzydła ;)

https://docs.google.com/file/d/0B563QS2SDyemNU1LblN6bWY1X1U/edit

Nowy tutorial - coś prostego i łatwego dla każdego. Instrukcja pokazuje krok po kroku w jaki sposób możemy ozdobić zwykłą, niepozorną wsuwkę do włosów nadając jej nowy look :)

https://docs.google.com/file/d/0B563QS2SDyemcEtRbzBDYjd3RVE/edit

Dla zainteresowanych - dzisiaj przedstawiam Wam kolejny projekt koralikowy dla początkujących. Prosta, ale efektowna bransoletka w wykonaniu nie powinna stwarzać Wam problemów! W razie czego pamiętajcie, że zawsze możecie do mnie napisać :)
https://docs.google.com/file/d/0B563QS2SDyemRjhZcUpaUzFYRWM/edit

Poniżej instrukcja z naszego siódmego spotkania. Kolczyki wizualnie wpasowują się w charakter ostatnio przedstawionej bransoletki! :)

https://docs.google.com/file/d/0B563QS2SDyemeVdUcVlmMVNZUFU/edit
Kolejna instrukcja pokazująca jak wykonać proste i efektowne kolczyki.

https://drive.google.com/file/d/0B563QS2SDyemZnBaeGFPWGJPYjA/edit?usp=sharing

2 komentarze:

  1. witaj:) też jestem z Tczewa....pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. miło mi ! :) no i serdecznie zapraszam na warsztaty do Fabryki Sztuk :)

      Usuń

Zajrzyj również na: