niedziela, 8 lutego 2015

Z gracją

Zapytacie się zapewne dlaczego właśnie z gracją. Ostatnio za dużo nawlekałam, musiałam odsapnąć wzorami lekkimi, gdzie nawlekanie jest jedynie czystą formalnością. Dlatego powstały 3 bransoletki, proste i skromne, ale mające w sobie nutkę elegancji i gracji :)

Pierwsza to biała dama. Czysta z wykończeniem w kolorze złotym wykonana z koralików Silver Lined Milky White na osiem koralików w rzędzie.
 W momencie kiedy ją zakończyłam stwierdziłam, że wersja odrobinę bogatsza będzie idealna. Dlatego powstała bransoletka nakrapiana z dodatkiem złotych koralików. Wzór prosty i regularny, wykonany z Silver Lined Milky White oraz Permanent Finish Galvanized Starlight wygląda właśnie tak:

Trzecia, miała być przeciwieństwem dwóch pierwszych, dlatego jest czarna z elementami srebrnymi :) Wykonana z opaque jet oraz Nickel.

Rozrysowany wzór znajdziecie poniżej:


3 komentarze:

 1. Są śliczne. Trudno byłoby mi się zdecydować. Pewnie chciałabym mieć wszystkie trzy. Taka misterna praca, tak pięknie wygląda :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja czasami mam chęć je wszystkie zachować dla siebie... dylemat goni dylemat :) Muszę przyznać, że sama nadal swojego faworyta nie mam ;)

   Usuń
 2. biała ze złotymi kropeczkami - "elegancja francja" :)

  OdpowiedzUsuń

Zajrzyj również na: