sobota, 11 stycznia 2014

Dusza gracza :)

Dzisiaj ruszymy z zupełnie innym projektem. Otóż stety - niestety jeden z bożonarodzeniowych prezentów okazał się być strzałem w dziesiątkę, setkę lub tysiąc. Dlatego też, od 25 grudnia namiętnie męczymy wszelkie możliwe gry planszowe w różnych osobowych kombinacjach (za co serdecznie wszystkim zaangażowanym i poszkodowanym dziękuję! ^^ )

W ruch poszły: Pan tu nie stał, Osadnicy z Catanu, Dixit, Wsiąść do pociągu, Łapka na muchy, Cytadela, a nawet dawno już pomijana, a wszystkim dobrze znana gra państwa i miasta (lub państwa i wsie ;P )

Z racji koralikowo - biżuteryjengo charakteru tego bloga, aż prosi się żeby przedstawić cosik związanego z grami... Dzisiejszy bohaterzy to para kolczyków, celowo wykonanych z dwóch różnych kostek dziesięciościennych, których używałam grając w Warhammera.

Warhammerowe wspomnienie ;)


Jedyne co w nich chciałabym zmienić to sposób przytwierdzenia do bigli ... Może ktoś z Was (jeśli ktoś tu w ogóle zagląda) jest w stanie mi coś doradzić? Za wszelkie podpowiedzi będę wdzięczna :)

Pomimo lekkiego rozluźnienia nie obijamy się ... na dowód zdjęcie z moim nieocenionym pomocnikiem :) W ciągu kolejnych kilku dni mamy zamiar nadrobić zaległości z wystawianiem gotowych produktów w Srebrnej Agrafce oraz poszaleć na naszym profilu FejsBUKOWYM :)


 Ale to jeszcze nie teraz ... na dzisiaj planowane jest dalsze granie, w lekko rozszerzonym gronie z Tczewskim Klubem Fantastyki :)

Osadnicy z Catanu - Odkrywcy i piraci

Fot.Zielku


Dixit

I na koniec coś dla ucha! - Wiem, że jest teraz wielki BOOM na Hobbita, ale ta piosenka jako jedna z kilku naprawdę mnie urzekła ... :) I See Fire by Ed Sheeran.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zajrzyj również na: