wtorek, 7 stycznia 2014

WOŚP 2014!

Nie będę tym razem pisać o tym co zrobiłam sama, ale chciałabym w tym miejscu wyrazić swoje uznanie dla wszystkich Biżuteryjek zaangażowanych w tegoroczną akcję WOŚP.

Z ogromnym zainteresowaniem śledziłam losy poszczególnych projektów na stronie http://bizuteryjkidlawosp.pl/ i z niemałym żalem muszę stwierdzić, że przedstawione prace przekraczają moje najśmielsze marzenia ...

Sama doskonale rozumiem jak ciężko, każdej z nich, było się rozstać z danymi 'bohaterami' snutych przez nie opowieści. Każda z prac jest wyjątkowa i zapiera dech swoim pięknem, zostawiając gdzieś tam w duszy ślad po sobie. GRATULUJĘ każdej z osobna  i wszystkim razem :)

Niemniej jednak nie taki był zamysł końcowy tego postu tak więc kończąc z dygresjami zapraszam do wzięcia udziału w aukcjach:

http://aukcje.wosp.org.pl/listing?sellerId=7825961

Sama żałuję tylko 2 rzeczy ... że ceny aukcji, w których brałam/biorę udział, już poszły tak w górę,  że muszę powiedzieć sobie samej STOP oraz że gdzieś tam obok przemknęła cała inicjatywa ... może za rok, bo wszakże nie ostatni to FINAŁ WOŚP! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zajrzyj również na: