środa, 13 maja 2015

Efekt motyla

Efekt motyla, czyli chaos deterministyczny. Słyszeliście o tym? U mnie zadziałało to tak, że robiąc motyla, chaos w domu zrobił się sam. Po mieszkaniu przeszło tornado, efekt końcowy - bajzel tu, bajzel tam.


Pozytywną rzeczą jest to, że udało mi się w tym nieładzie skończyć kilka projektów. Dzisiaj przed Wami pierwszy - motylkowa broszka. Szerokość +/- 8,5cm, wysokość +/- 8cm. Wykonany z koralików 11/o w odcieniach Opaque Lustered Lt Beige, Gold Lined Rainbow Aqua, Higher Metallic Iris Divine, Higher Metallic Pandora,  Metallic Nebula oraz Opaque Jet. Wzór, z którego korzystałam dostępny jest TU --> KLIK, KLIK.Motyl ten ma dwa główne zastosowania. Pierwszym jest broszka, która - jak przypuszczam - nigdy się w tej formie nie spełni. Powód dość prozaiczny - nie pamiętam, żeby kiedykolwiek osoba, która zostanie nią obdarowana, z broszek korzystała ;). Wiem jednak, że motyle lubi, a na punkcie firanek ma lekkiego hopla. Jako firankowa ozdoba motyl powinien się zatem sprawdzić idealnie :). Pierwsze próby już za mną:


Z nowinek: w sobotę wybieram się na koralikowanie do Redy. Dla chętnych - informacje dostępne u Weraph. Wieczorem spotkać się będziemy mogli na Nocy Muzeów w Fabryce Sztuk w Tczewie. Zapraszam wszystkich zainteresowanych, szczególnie, że tegoroczny motyw przewodni jest bardzo ciekawy :). Szukajcie mnie na manufakturowym stoisku ;)

http://www.cwrdw.tczew.pl/index.php?p=7,14,0&item=5e8c32cb6e56eaa2

Szczegóły możecie znaleźć TU --> KLIK, KLIK

4 komentarze:

 1. Fajny ten motyl, nawet na firanę.
  Ale tego bajzlu jakoś nie widzę, pewnie dlatego że mam wyśrubowane standardy w tym temacie, u mnie tak wygląda porządek :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ajjj, bo to i tak już było po ogarnięciu ;P no i jedną część pokoju widać (na szczęście) całość nie wygląda już tak przyjemnie ;) To jest artystyczny nieład i niestety nie umiem sobie inaczej poradzić. W końcu wszystko musi być pod ręką :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny motyl! Ja przymierzam się do ważki, koraliki już zakupione. Co do bałaganu, odnoszę wrażenie, że mój bałagan jest zdecydowanie większy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ach,te koraliki...takie prace zawsze podziwiam,piękny ♥

  OdpowiedzUsuń

Zajrzyj również na: