środa, 20 marca 2013

Klasyk?

Poszukując nowych inspiracji w czeluściach książkowo-internetowych odnalazłam coś takiego: 


Przez wielu uważany, za "najbardziej klasyczny ze wszystkich klasycznych naszyjników". Wykonany został z drobnych czarnych koralików o średnicy 1,8 mm  oraz  złotych odrobinkę większych - 2,2mm. Długość całkowita +/- 42cm ( w obwodzie  37cm).


Na początku wszystko wydawało się lekko zagmatwane, głównie ze względu na plączącą się, wszędobylską, dłuuuugaśną nitkę :) O czas spędzony przy robótce - nie pytajcie (mam nadzieję, że praca przy kolejnym egzemplarzu skończy się odrobinkę szybciej).Na specjalne życzenie jednego z "lubiących" pokazuję jak całość prezentuje się na pewnej szyi:Przy okazji tego posta chciałabym odpowiedzieć na jedno z dość istotnych i powtarzających się pytań.

Przedstawione tutaj prace nie są wyceniane, ponieważ są bezcenne :) Rozpoczęcie sprzedaży jest planowane w najbliższym (aczkolwiek bliżej nieokreślonym) czasie. Jeśli jest coś co Ciebie zainteresowało - napisz do mnie - manufakturanaskarpie@gmail.com lub skontaktuj się na facebooku (chętnie przyjmę również zlecenia indywidualne).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zajrzyj również na: