środa, 26 lutego 2014

Warsztatowo kolczykujemy - czyli krótkie sprawozdanie z dzisiejszego spotkaniahttps://docs.google.com/file/d/0B563QS2SDyemcEhLWVFzVkdud2c/edit


Tematem dzisiejszych spotkań były kolczyki. Nie małe, nie duże, ale wiszące i wymagające odrobinki wysiłku i zaangażowania od każdej osoby, która uczestniczyła w warsztatach :)

Czy zadanie się podobało i przyniosło odrobinę satysfakcji - mam nadzieję, że tak. Chętnych, jak co tydzień, zapraszam do dzielenia się z innymi swoimi pracami, które umieszczamy w specjalnie stworzonym albumie na profilu FB Fabryki Sztuk.
Bezpośredni link TU.

 


 Dla tych, którzy nie mogli dzisiaj być razem z nami, a chcieliby się zmierzyć z zadaniem kolczykowym, na blogu została umieszczona instrukcja, jak wykonać kolczyki krok po kroku. Efekt końcowy, jaki otrzymałam, możecie zobaczyć poniżej. 


Te ostatnie zostały celowo wykonane w takiej kolorystyce, razem z bransoletką wykonaną jakiś czas temu tworzą idealny komplet :) I na koniec jeszcze słów kilka o dzisiejszym spotkaniu. W skromne progi Fabryki Sztuk zawitało aż 48 osób. Ilość przerażająco porażająca (bo miejsc zabrakło), przy jednej osobie prowadzącej, ale chyba daliśmy wspólnie radę. Kilka zdjęć dla lepszego zobrazowania sytuacji umieszczam poniżej: Ja już swoje zadanie wykonałam - teraz czas na Was. Czekam z niecierpliwością na zdjęcia Waszych prac! :)

Zapomniałam dodać coś miłego dla ucha! Tak więc EDIT:
Emiliana Torrini - Sunny Road


Piosenka jest ze specjalną dedykacją, dla specjalnej osoby, mam nadzieję, że adresat domyśli się, że to z dedykacją właśnie dla niego/niej :)

Trochę smutno, trochę rzewnie, coś idealnego po ciężkim dniu ;)


2 komentarze:

Zajrzyj również na: