wtorek, 4 marca 2014

Tworek - Potworek i jego niedorobiony kolega

Nareszcie! Udało się! Po kilku nieudanych próbach, trzykrotnym rzuceniu robótki w przestrzeń, medytacjach i kilku głębszych... (wdechach oczywiście) udało mi się wykonać pierwszy fragment przypominający sznur koralikowo - szydełkowy :)


Tworek - potworek, z racji swoich uzasadnionych nierówności, trafił na wieczne potępienie do pudełka "JUST DO IT - pierwsze twory potwory". Na drugi ogień poszły już z pełną premedytacją koraliki TOHO.

Wyszydełkowało się więc to:

Użyte kolory:  Toho round 8/o Trans Rainbow Black Diamond oraz Silver Lined Milky Montana Blue

Całości nie dokończyłam, bo nie mogłam dopasować odpowiednich końcówek... Okazało się, że jak kolor końcówek odpowiedni, to rozmiar się nie zgadza, a jak rozmiar się zgadza, to całość kłóci się z końcową wizją, bo kolor nie ten. Tak więc w "międzyczasie" kokardkę zawiązano i czekamy... na wypłatę i  kolejną dostawę ;). W międzyczasie moje niedorobione dziecię znalazło już swoją przyszłą właścicielkę - prawda, że szybko poszło? :)

Kolejna porcja koralików czeka już nanizana na kłębku kordonka. Działamy dalej! :)


P.s Pozdrawiam serdecznie wszystkich nowych i stałych bywalców! Ze specjalną dedykacją dla odmiany coś żywego i bardziej energetycznego niż ostatnio zaprezentowana piosenka. Yellow Ostrich - Hahahaohhoho

I think we've got a chance ;P 


(ostrzegam epileptyków! Słuchać - nie patrzeć).


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zajrzyj również na: