piątek, 16 stycznia 2015

Co za tydzień!

Miało być spokojnie, miałam nadrobić zaległości, a tu niestety nic z tego! :) Ostatnie pięć dni minęło intensywnie, a kolejne dni nie zapowiadają się lepiej.

A co się działo?

Zaczęło się od poniedziałkowych problemów z autem, co staje się okrutnym zwyczajem... Wyjazd do Sierakowic i nauka szydełkowania pod czujnym okiem Joanny Orlikowskiej, szybka kawa w okolicach Kościerzyny, Gorzędziej, Pszczółki no i basen po raz pierwszy. Mało mówicie? Jak dla mnie w sam raz ;) Zastanawiam się co kolejny tydzień przyniesie :) Może w końcu uda mi się rozpocząć naukę języka rosyjskiego? :)

Próby opanowania szydełka wyszły (chyba) pozytywnie. Sama z siebie jestem zadowolona, szczególnie, że moje umiejętności szydełkowania do tej pory ograniczały się wyłącznie do bransoletek. Sami oceńcie ten skrawek pracy, który kiedyś może stać się poduszką wykonaną z "Granny crochet squares" ;)


Wielkie brawa należą się mojej nauczycielce, która wykazała się anielską cierpliwością :) Dziękuję! :)

Z innych nowości szydełkowych mam dla Was kolejną bransoletkę. Tym razem darujemy sobie zimowe klimaty. Będzie zielono! :)


Wykonana z Toho 11/o na pięć koralików w rzędzie z użyciem Transparent Frosted Teal, Opaque Frosted Pine Green, Opaque Frosted Mint Green oraz Inside Color Jonquil Turquoise Lined.

W końcu do wiosny jest nam bliżej niż dalej :)

5 komentarzy:

 1. Cieszę się, że Ci się podobało, no i że wykonałyśmy plan w 100% (albo i lepiej ;)))
  Gdybyś była chętna na powtórkę, to drogę do Sierakowic znasz :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładna bransoletka i szydełkiem władasz jak zawodowiec. Pozdrawiam Karolina

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo się cieszę, że bransoletka się podoba :) a jeśli chodzi o szydełko, to do statusu zawodowca jeszcze mi dość dużo brakuje. Mimo wszystko zadowolona jestem, że dzięki dobremu szkoleniu zapoznanie ze schematami poszło szybko i bezproblemowo :D

   Usuń
 3. Śliczne kolorki twojej szydełkowej robótki , czekam na całośc bo będzie śliczna :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Zajrzyj również na: