niedziela, 11 stycznia 2015

Oficjalny coming out - DT Team

Drodzy Państwo,

Już teraz oficjalnie mogę Szanownych Czytelników poinformować, że od początku roku zaczęłam wspomagać bloga Pomorze Craftuje. Wraz z wybiciem godziny 0:00 do życia została powołana nowa odsłona strony, która ma na celu pomóc zrzeszać wszystkie craftujące osoby z całego Pomorza. Wydarzenie to, uczczone zostało w prawie każdym miejscu na świecie poprzez wystrzelenie efektownych ogni sztucznych. Zapewne i Wam przyszło w udziale świętowanie razem z nami, nawet jeśli do końca nie byliście tego świadomi ;) Relację z Wilna znaleźć możecie TU - ---> klik, klik.

Wilno
Było mroczno, mgliście i świetliście :)

Jeśli skrapujecie, szydełkujecie, szyjecie, filcujecie, zdobicie metodą decoupage, tworzycie biżuterię czy zajmujecie się jakąkolwiek inną metodą rękodzieła to stanowczo jest to miejsce właśnie dla WAS! :)


Aktualnie na tapecie mamy dwa wyzwania, w których możecie wziąć udział.
http://pomorze-craftuje.blogspot.com/2015/01/wyzwanie-specjalne-noworoczne.html
http://pomorze-craftuje.blogspot.com/2015/01/wyzwanie-goscia-pc-wspomnienie.html
Moją propozycję do postanowień noworocznych już poznaliście wcześniej. ---> klik, klik

Na wyzwanie naszego gościa PC - Marty Misiuro przygotowałam bransoletkę przypadkowo. Nawlekając koraliki nie zdawałam sobie sprawy, że trafi ona do tego wyzwania.

Bransoletka wykonana została z koralików 11/o Silver Lined Frosted Dark Sapphire, Opaque Lustered Pale Blue oraz standardowych Opaque White :)  No cóż, nawet gdyby przyszło mi być Królową Śniegu, to taką bransoletką bym nie pogardziła ;) A jak Wam się podoba? 
 
http://pomorze-craftuje.blogspot.com/p/witajcie.html

2 komentarze:

 1. Witam,
  bardzo ładna bransoletka, czy mogę spytać na ile jest koralików w rzędzie?
  pozdrawiam Zosia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten wzór jest na 15 koralików w rzędzie :) pozdrawiam

   Usuń

Zajrzyj również na: