czwartek, 8 stycznia 2015

Koncert charytatywny dla Zuzi

W leczeniu Zuzi może pomóc każdy z nas. W sobotę, 10 stycznia, o godz. 16.00, odbędzie się w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie koncert noworoczny Harcerskiej Orkiestry Dętej, podczas którego zostanie przeprowadzona zbiórka na leczenie dziewczynki. Po koncercie przewidziana jest aukcja, na której będzie można nabyć atrakcyjne fanty. Całość zebranych środków zostanie wpłacona na konto Fundacji Matio, która pomaga rodzinom i dzieciom chorym na mukowiscydozę.

Dzięki tym, którzy zechcieli wspomóc zbiórkę fantów na aukcję charytatywną udało się nam zebrać:
Oraz:

 Specjalne podziękowania dla pani Wiesławy, coral-amour.blogspot.com, roznosci-dla-przyjemnosci.blogspot.com, made-by-asio.blogspot.com, jach-fotografia.pl, artymdesign.blogspot.com :) Dziękujemy! :)

Aby być na bieżąco zachęcam do zajrzenia na portal Tczew Nasze Miasto. Bezpośredni link do aktualnej zajawki koncertu - TU.

Aby pomóc Zuzi można również przekazać 1 proc. podatku na numer KRS 0000097900, koniecznie z dopiskiem „Dla Zuzanny Marii Koszałka”, lub wpłacając darowiznę na rachunek bankowy wspomnianej fundacji: BPH S.A. Oddział Kraków, 36 1060 0076 0000 3200 0132 9248, z dopiskiem „Dla Zuzanny Marii Koszałka”.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zajrzyj również na: