wtorek, 18 marca 2014

Słoń Trąbalski - URODZINOWO :)


                                                                                                                  Był sobie słoń wielki - jak słoń.
                                                                                                                 Zwał się ten słoń Emi Trąbalska.
                                                                                                                 Wszystko, co miał, było jak słoń!
                                                                                                                Lecz strasznie była Zapominalska.
                                                                                                              
                                                                                                                                                      /Julian Tuwim/ z drobnymi zmianami ;)

No i stało się ... jak zwykle zapomniałam! Znowu ... po raz kolejny o tym samym! O urodzinach i to nie byle jakich!

Cała ta sytuacja uświadamia mi, że problem urodzinowego zapominalstwa to u mnie standard i norma, dlatego oprócz tego słoniowo - trąbalskiego wyznania chciałabym złożyć życzenia urodzinowe wszystkim tym, o których zapomniałam w przeciągu ostatniego roku ( a na pewno tych osób było wiele)! Proszę się zgłaszać do mnie indywidualnie -  życzenia będę dopasowywać odpowiednio do każdego z Was, bo standardów życzyć nie wypada, w przypadku gdy na jaw wyszło, że to nie pierwsza I NIE OSTATNIA tego typu sytuacja.

Ale wracając do tematu mojego aktualnego niedbalstwa ... tym razem zapomniałam o urodzinach wyjątkowych - bo manufakturowych! Koralików wykorzystanych w ciągu ostatnich 366 dni nie zliczę, artystycznego bałaganu w moim centrum dowodzenia już chyba się nie pozbędę. Na kolejny rok życzę sobie jeszcze więcej szafek i pudełek, lepszej organizacji pracy i więcej, więcej, więcej koralików. No i weny twórczej OF KORS - bo bez niej ani rusz :) 

Skoro już wyznałam swoje grzechy, przejdźmy do milszej części tego postu. Aby odpowiednio uczcić nasze małe święto specjalnie dla Was zorganizowałam drobne rozdawalnictwo. Do przytulenia są kolczyki dokładniej opisane w poście Delikatne zwisy z dnia 11.02.2014 :)

Zasady:
1. Jeśli masz swój blog umieść na nim poniższy banerek z linkiem do tego postu oraz pozostaw po sobie ślad w komentarzu pod tym postem (adres mejlowy).
2. Jeśli jesteś zatwardziałym face - bukowiczem polub nasz PROFIL na FB oraz udostępnij informację o rozdawalnictwie na swojej tablicy.


Na zgłoszenia czekamy do 04.04.2014. Ogłoszenie wyników nastąpi najpóźniej w dniu 06.04.2014 kiedy to też postaram się nawiązać kontakt z nowym właścicielem kolczyków :) 

Jeśli liczba całkowitych zgłoszeń przekroczy magiczną liczbę 66 (ilość postów na blogu z całego roku ;P ), dorzucę jeszcze nagrodę-niespodziankę dla drugiej wylosowanej osoby :)

Pozdrawiam Was wszystkich bardzo, bardzo serdecznie! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zajrzyj również na: